LOT 106
Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)
Reizigers met paarden bij een herberg
rechtsonder get. en gedateerd '98
olieverf op doek, 36x54 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
olieverf op doek, 36x54 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague