LOT 145
Johannes Jacobus Heppener (1826-1898)
Johannes Jacobus Heppener (1826-1898), 'Wandelend paar in Hollands landschap', gesigneerd 'Heppener' en onduideijk gedateerd l.o.
Afmeting: Olieverf op paneel, 15 x 18,2 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam