LOT 15
Johannes Janson (1729-1784), Schaatsers op het ijs
Johannes Janson (1729-1784)
Schaatsers op het ijs
gesigneerd (linksonder)
gewassen inkt en aquarel op papier, 21x19 cm (met lijst: 36x35 cm)
Jammer genoeg in zeer slechte staat
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Johannes Janson (1729-1784)
Schaatsers op het ijs
gesigneerd (linksonder)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague