LOT 15

Johannes Janson (1729-1784), Schaatsers op het ijs

Johannes Janson (1729-1784)

Schaatsers op het ijs

gesigneerd (linksonder)

gewassen inkt en aquarel op papier, 21x19 cm (met lijst: 36x35 cm)

Jammer genoeg in zeer slechte staat

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Johannes Janson (1729-1784)

Schaatsers op het ijs

gesigneerd (linksonder)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague