Johannes Joop Linschoten (1909-1995) (2x), Drie peren in een pot; Drie flessen
Johannes Joop Linschoten (1909-1995) (2x)
Drie peren in een pot; Drie flessen
beide gesigneerd
beide olieverf op doek geplakt op board, zonder lijst, 30x40 cm en 46x30 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
beide gesigneerd
29 Apr 2024
Netherlands, Hague