Johannes Joop Linschoten (1909-1995), Stilleven met bananen
Johannes Joop Linschoten (1909-1995)
Stilleven met bananen
gesigneerd (middenonder)
olieverf op board, 48x39 cm (met lijst: 57x47 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Stilleven met bananen
gesigneerd (middenonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague