Johannes Joop Linschoten (1909-1995), Stilleven met bananen

Johannes Joop Linschoten (1909-1995)

Stilleven met bananen

gesigneerd (middenonder)

olieverf op board, 48x39 cm (met lijst: 57x47 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Stilleven met bananen

gesigneerd (middenonder)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague