Johannes Joop Linschoten (1909-1995), Stilleven met flessen
Johannes Joop Linschoten (1909-1995)
Stilleven met flessen
gesigneerd (linksonder)
olieverf op board, 29x38 cm (met lijst: 44x54 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Stilleven met flessen
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague