Johannes Petrus Molenaar (1914-1989)
‘Bedrijvigheid op de scheepswerf’, gesigneerd ‘JP Molenaar’ en gedateerd ‘52’ r.o.Gemengde techniek, 52,5 x 39,5 cmJohannes Petrus Molenaar (1914-1989)1952
Jaar: 1952
Afmetingen: Gemengde techniek, 52,5 x 39,5 cm
Kunstenaar: Johannes Petrus Molenaar (1914-1989)
Jaar: 1952