Johannes Pieter van Wisselingh (1812-1899), Waterrijk dorpsgezicht
Johannes Pieter van Wisselingh (1812-1899)
Waterrijk dorpsgezicht
gesigneerd (rechtsonder)
aquarel, 19x30 cm (met lijst: 39x50 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Waterrijk dorpsgezicht
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague