LOT 31
Johannes Willem Pootjes (20e eeuw)
Winterse rivier met aangemeerde boten. Gesigneerd l.o.
Afmeting: Gemengde techniek 29 x 39 cm.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam