LOT 73
Johannes van Zijl (1879-1955)
Drie ontwerptekeningen van herenhuis gevels. Tekening op perkament. Gesigneerd en gedateerd. Afmeting grootste: 45 x 37 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam