LOT 93

John Brinkworth (1920) (2x), Kinderportretten

John Brinkworth (1920) (2x)

Kinderportretten

beide gesigneerd en gedateerd (rechts/linksonder)

beide olieverf op doek, diverse afm van 40x30 cm en 50x40 cm (afm excl lijst)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

John Brinkworth (1920) (2x)

Kinderportretten

25 Mar 2024
Netherlands, Hague