LOT 93
John Brinkworth (1920) (2x), Kinderportretten
John Brinkworth (1920) (2x)
Kinderportretten
beide gesigneerd en gedateerd (rechts/linksonder)
beide olieverf op doek, diverse afm van 40x30 cm en 50x40 cm (afm excl lijst)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
John Brinkworth (1920) (2x)
Kinderportretten
25 Mar 2024
Netherlands, Hague