LOT 2635
General Art and Antique Sale
John Rädecker (1885-1956), zwart gepatineerde bronzen portret buste, 1930;
Voorstellende de vrouw van de kunstenaar, Annie Rädecker-Ten Herkel. Op meegegoten cilindrische sokkel. Gemonogrammeerd 'JR' en gedateerd 1930.
h. 39,5 cm, b. 19,5 cm
Uit de collectie van de kleindochter van John Rädecker.
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 39,5 cm, b. 19,5 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam