Joop van Egmond (1943-2018)
Joop van Egmond (1943-2018)
'Kerk te Rijnsburg', gesigneerd (in potlood) ‘Mond’ en gedateerd ‘88’ r.o., geannoteerd Kerk te Rijnsburg' (in potlood) en genummerd 3/7 l.o.Houtsnede, 65 x 46 cm.Joop van Egmond (1943-2018)
Afmetingen: Houtsnede, 65 x 46 cm.
Kunstenaar: Joop van Egmond (1943-2018)
Joop van Egmond (1943-2018)