LOT 69

Jörg Remé (1941) en Milvia Maglione (1934-2010)

I. Remé: 'Regenboogmeisje', kleurenlitho, gesigneerd met potlood en gedateerd '73, genummerd 94/100, zonder lijst, 66x50,5 cm
II. Remé: Zonder titel, kleurenlitho, gesigneerd met potlood en gedateerd '72, genummerd 107/100, zonder lijst, 66x50,5 cm
III & IV Milvia Maglione: Zonder titel (2), 2 kleurenlitho's, beide gesigneerd met potlood en genummerd 94/100, zonder lijst, elk 54x76 cm

22 Aug 2019
Netherlands

22 Aug 2019
Netherlands