LOT 55
José SUBIRA PUIG (1926-2015)
José SUBIRA PUIG (1926-2015)
Guerrier
Bronze patiné
Signé et numéroté 68/250
Edition Artcurial
H. 24 cm
04 Jun 2020
José SUBIRA PUIG (1926-2015)
Guerrier
Bronze patiné
Signé et numéroté 68/250
Edition Artcurial
H. 24 cm