LOT 55

José SUBIRA PUIG (1926-2015)

José SUBIRA PUIG (1926-2015)

Guerrier

Bronze patiné

Signé et numéroté 68/250

Edition Artcurial

H. 24 cm

04 Jun 2020

José SUBIRA PUIG (1926-2015)

Guerrier

Bronze patiné

Signé et numéroté 68/250

Edition Artcurial

H. 24 cm

04 Jun 2020