Josef Čapek (1887-1945)
CHUDÁ ŽENA
Litografie na papíře, celkové rozměry papíru 318x232 mm, rozměry tisku 242x187 mm, velikost kamene 310 mmx220 mm.
Paspartováno.
Josef Čapek - odborné vzdělání nabral při dvouletém studiu tkalcovské školy ve Vrchlabí. Jako malíř se inspiroval dobovým kubismem, jejž ve svém díle osobitým způsobem přetavil. Jeho svébytný rukopis mají i četné ilustrace, knižní obálky nebo scénické návrhy.
English Title:
Josef Čapek (1887-1945)
English Description:
POOR WOMAN
Lithograph on paper, paper 318x232 mm, print 242x187 mm, lithographic stone 310x220 mm.
mounted.
Deutsch Title:
Josef Čapek (1887-1945)
Deutsch Description:
MUTTER
Lithographie auf Papier, Gesamtabmessungen Papier 318x232 mm, Abmessungen des Druckbereichs 242x187 mm, Lithostein 310x220 mm.
Passepartout.
CHUDÁ ŽENA
Paspartováno.
English Title:
Josef Čapek (1887-1945)
English Description:
POOR WOMAN
mounted.
Deutsch Title:
Josef Čapek (1887-1945)
Deutsch Description:
MUTTER
Passepartout.