Josef Frank
Josef Frank 1885-1967. Bordslampa. Modellnummer 2466. Firma Svenskt Tenn. Stomme i mässing och vitlackerad metall. H 69 cm.
CONDITION REPORT: Bruksslitage. Smärre fläckar och ytsmuts.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala