Josef Frank
Josef Frank 1885-1967. Golvlampor, ett par. Modellnummer 2326. Firma Svenskt Tenn. Stomme i mässing. Justerbar höjd. H ca 125-175 cm.
CONDITION REPORT: Slitage. Skärmar med hål samt fläckar. Ej funktionstestade.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala