Josef Frank
Josef Frank 1885-1967. Kandelaber. Firma Svenskt Tenn. För sex ljus. Mässing. H ca 22 cm.
CONDITION REPORT: Slitage. Några lösa ljusmanschetter. Ärgning förekommer samt puts- och stearinrester.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala