Josef Frank

Josef Frank 1885-1967. Golvlampa. Modellnummer 2326. Firma Svenskt Tenn. Stomme i mässing. Ställbar höjd. H ca 125-172 cm.

CONDITION REPORT: Smärre bruksslitage. Fläckar. Ej funktionstestade.

16 Apr 2024
Sweden, Uppsala

16 Apr 2024
Sweden, Uppsala