Josef Frank
Josef Frank 1885-1967. Golvlampa. Modellnummer 2424. Firma Svenskt Tenn. Stomme i mässing. Uplight. H 163 cm.
CONDITION REPORT: Slitage. Fläckar, ytsmuts och ärgning.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala