Josef Frank
Josef Frank 1885-1967. Bordslampa. "Toalettbordslampan". Modellnummer 2332. Firma Svenskt Tenn. Mässing. H 54 cm.
CONDITION REPORT: Bruksslitage. Smärre fläckar och repor. Bottenplatta ojämn.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala