Josef Frank
Josef Frank 1885-1967. Kandelaber. "Vänskapsknuten". Firma Svenskt Tenn. För tre ljus. Mässing. H 13 cm.
CONDITION REPORT: Bruksslitage. Stearinrester.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala