Josef Frank
Josef Frank 1885-1967. Vägglampa. Modellnummer 2226. Firma Svenskt Tenn. Svängbar arm. Mässing. L ca 32 cm.
CONDITION REPORT: Bruksslitage. Fläckar samt repor. Ej funktionstestad.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala