Josef Frank
Josef Frank 1885-1967. Golvlampor, ett par. Modellnummer 1842. Firma Svenskt Tenn. Stomme i mässing. Ställbar höjd. H ca 99-146 cm.
CONDITION REPORT: Slitage. Fläckar och märken. Ej funktionstestad.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala