Josef Frank
Josef Frank 1885-1967. Bordslampa. "Toalettbordslampan". Modellnummer 2332. Firma Svenskt Tenn. Mässing. H 57 cm.
CONDITION REPORT: Smärre bruksslitage. Ej funtionstestad.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala