LOT 0132

Josef Jiří Kamenický (1910-1974)

PASÁČCI U CESTY
Olej na překližce, 46x50 cm, sign. vpravo dole "A. Lískovec". Rámováno.
Stav A.
Josef Jiří Kamenický - brněnský malíř, studoval na škole uměleckých řemesel v Brně a na pražské akademii u prof. Nechleby. Zabýval se moravským venkovem a také zvyky a náboženskými tradicemi. V rámci své tvorby používal pseudonymy Josef Steiner, A. Lískovec a Julius Horn.

English Title:

English Description:
SHEPHERDS BY A PATH
Oil on plywood, 46x50 cm, signed lower right "A. Lískovec". Framed.
Condition A.

Deutsch Title:

Deutsch Description:
RUHENDE HIRTEN
Öl auf Sperrholz, 46x50 cm, sign. rechts unten "A. Lískovec". Gerahmt.
Zustand A.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

PASÁČCI U CESTY
Stav A.

English Title:

English Description:
SHEPHERDS BY A PATH
Condition A.

Deutsch Title:

Deutsch Description:
RUHENDE HIRTEN
Zustand A.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno