Josef Jiří Kamenický (1910-1974)
PASÁČCI U CESTY
Olej na překližce, 46x50 cm, sign. vpravo dole "A. Lískovec". Rámováno.
Stav A.
Josef Jiří Kamenický - brněnský malíř, studoval na škole uměleckých řemesel v Brně a na pražské akademii u prof. Nechleby. Zabýval se moravským venkovem a také zvyky a náboženskými tradicemi. V rámci své tvorby používal pseudonymy Josef Steiner, A. Lískovec a Julius Horn.
English Title:
English Description:
SHEPHERDS BY A PATH
Oil on plywood, 46x50 cm, signed lower right "A. Lískovec". Framed.
Condition A.
Deutsch Title:
Deutsch Description:
RUHENDE HIRTEN
Öl auf Sperrholz, 46x50 cm, sign. rechts unten "A. Lískovec". Gerahmt.
Zustand A.
PASÁČCI U CESTY
Stav A.
English Title:
English Description:
SHEPHERDS BY A PATH
Condition A.
Deutsch Title:
Deutsch Description:
RUHENDE HIRTEN
Zustand A.