LOT 16
Auction 22 Part
Joseph Beuys, Kommerobjekter, 1979
Joseph Beuys, Tecnica mista su carta, 11x7cm, Kommerobjekter, 1979; Firmato in alto; Certificato Edition Staeck - Heidelberg; Multiplo di 30 es.