Joseph Beuys, Kommerobjekter, 1979

Joseph Beuys, Tecnica mista su carta, 11x7cm, Kommerobjekter, 1979; Firmato in alto; Certificato Edition Staeck - Heidelberg; Multiplo di 30 es.

22 May 2024
Italy, Turi

22 May 2024
Italy, Turi