LOT 62
Joseph Johannes Rovers (1893-1976) , Zicht op het Waterlooplein met een markt en vele figuren
Joseph Johannes Rovers (1893-1976)
Zicht op het Waterlooplein met een markt en vele figuren
in potlood gesigneerd (rechtsonder)
ets, 44x60 cm (met lijst: 63x77 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
25 Mar 2024
Netherlands, Hague