LOT 127

Joseph Lacasse (1894-1975)

Cailloux, 1911.
Craie et pastel sur papier noir.
Signé et daté en bas à gauche.
Krijt en pastel op zwart papier.
Links onderaan gesigneerd en gedateerd. 47,5 x 61 cm
Exposition / Tentoonstelling : 5/6-26/9/1976: Joseph Lacasse (1894-1975),
Fondation Anne et Albert Prouvost,
Marcq-en-Baroeul, France.
Provenance / Herkomst :
Galerie Govaerts, Bruxelles.
Collection privée / Prive collectie.

15 Jun 2021
Belgium, Brussels

Cailloux, 1911.
Marcq-en-Baroeul, France.
Provenance / Herkomst :
Galerie Govaerts, Bruxelles.

15 Jun 2021
Belgium, Brussels