LOT 5550
General auction April 10 and 11
Joseph Raphael (1869-1950)
Joseph Raphael (1869-1950)
Twee etsen, stadsgezichten, waarvan een gesigneerd en gedateerd 1921 r.o.
Ets, afm. grootste werk 18 x 23 cm. (2 stuks)
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Joseph Raphael (1869-1950)
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam