LOT 630
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Description:
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Watercolor Reclining nude, signed and dated '52.
Aquarel Liggend naakt, getekend en gedateerd '52.
Dimensions: 27 x 36 cm
27 Nov 2022
Belgium, Gent
Description:
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Dimensions: 27 x 36 cm