LOT 66

Joseph van Genegen (1857-1936)

‘Boswachter in gedachten verzonken', gesigneerd ‘Jos van Genegen’ r.o. Olieverf op paneel, 18,8 x 24 cmJoseph van Genegen (1857-1936)

Afmetingen: Olieverf op paneel, 18,8 x 24 cm

Kunstenaar: Joseph van Genegen (1857-1936)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam