LOT 66
Joseph van Genegen (1857-1936)
‘Boswachter in gedachten verzonken', gesigneerd ‘Jos van Genegen’ r.o. Olieverf op paneel, 18,8 x 24 cmJoseph van Genegen (1857-1936)
Afmetingen: Olieverf op paneel, 18,8 x 24 cm
Kunstenaar: Joseph van Genegen (1857-1936)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam