Josephf Klibansky (1984), Grace Kelly
Painter / Artist / School
Josephf Klibansky (1984)
Technique / Size
beschilderde druk op doek, origineel werk, zonder lijst, 125x150 cm
Signature / Dating
gesigneerd, genummerd en gedateerd 'Joseph Klibanski 4/25 05-12-2007' en getiteld (verso) en nogmaals gesigneerd en getiteld (op het spieraam)Met het bijbehorende certificaat, getekend door de kunstenaaar.
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Aangekocht bij de kunstenaar in 2007.
Painter / Artist / School
Josephf Klibansky (1984)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite