Josephf Klibansky (1984), The Godfather
Painter / Artist / School
Josephf Klibansky (1984)
Technique / Size
beschilderde druk op doek, origineel werk, zonder lijst, 100x75 cm
Signature / Dating
gesigneerd, genummerd en gedateerd 'Joseph Klibansky 2/25 05-12-2007' en getiteld (verso) en nogmaals gesigneerd (op het spieraam) Met het bijbehorende certificaat, getekend door de kunstenaaar.
Extra Text
Conditie goed.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Aangekocht bij de kunstenaar in 2007.
Painter / Artist / School
Josephf Klibansky (1984)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie goed.
Origin / Exhibition / Lite