LOT 0139

Josif Josifovič Bokšaj (1891-1975)

VENKOVANI PŘED KOSTELEM
1956
Olej na plátně, 60x80 cm, sign. a dat. vpravo dole "Boksay 956". Rámováno.
Stav A.
Josif Josifovič Bokšaj – ukrajinský malíř krajin, žánrových obrazů, zátiší. 1963 získal titul národního umělce SSSR. Studoval na akademii v Budapešti. Jeden ze zakladatelů první umělecké školy v Zakarpatí (1927).

English Title:

English Description:
PEASANTS IN FRONT OF A CHURCH
1956
Oil on canvas, 60x80 cm, signed and dated lower right "Boksay 956". Framed.
Condition A.

Deutsch Title:

Deutsch Description:
BAUERN VOR DER KIRCHE
1956
Öl auf Leinwand, 60x80 cm, sign. und dat. rechts unten "Boksay 956". Gerahmt.
Zustand A.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

VENKOVANI PŘED KOSTELEM
1956
Stav A.

English Title:

English Description:
PEASANTS IN FRONT OF A CHURCH
1956
Condition A.

Deutsch Title:

Deutsch Description:
BAUERN VOR DER KIRCHE
1956
Zustand A.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno