Josif Josifovič Bokšaj (1891-1975)
VENKOVANI PŘED KOSTELEM
1956
Olej na plátně, 60x80 cm, sign. a dat. vpravo dole "Boksay 956". Rámováno.
Stav A.
Josif Josifovič Bokšaj – ukrajinský malíř krajin, žánrových obrazů, zátiší. 1963 získal titul národního umělce SSSR. Studoval na akademii v Budapešti. Jeden ze zakladatelů první umělecké školy v Zakarpatí (1927).
English Title:
English Description:
PEASANTS IN FRONT OF A CHURCH
1956
Oil on canvas, 60x80 cm, signed and dated lower right "Boksay 956". Framed.
Condition A.
Deutsch Title:
Deutsch Description:
BAUERN VOR DER KIRCHE
1956
Öl auf Leinwand, 60x80 cm, sign. und dat. rechts unten "Boksay 956". Gerahmt.
Zustand A.
VENKOVANI PŘED KOSTELEM
1956
Stav A.
English Title:
English Description:
PEASANTS IN FRONT OF A CHURCH
1956
Condition A.
Deutsch Title:
Deutsch Description:
BAUERN VOR DER KIRCHE
1956
Zustand A.