LOT 49
Jules Lismonde (1908-2001)
Sans titre, 1959.
Fusain sur papier marouflé sur toile.
Signé et daté en bas à droite.
Houtskool op papier geplakt op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
70 x 47 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Sans titre, 1959.
70 x 47 cm
Provenance / Herkomst :
15 Jun 2021
Belgium, Brussels