Jules Schmalzigaug (1882-1917)
Les patineurs
Encre sur papier.
Cachet de la signature en bas à droite.
Cachet de la succession Walter Malgaud au dos.
Inkt op papier.
Stempel van de handtekening rechts onderaan.
Stempel van de nalatenschap Walter Malgaud achteraan. 15,5 x 22,5 cm
Exposition/Tentoonstelling: 29/10/2010 - 6/2/2011: Musées royaux des Beaux-Arts de Belgique, Jules Schmalzigaug, Bruxelles. Reproduit au catalogue p. 65 n°46.
29/10/2016-05/03/2017: Mu Zee, Jules Schmalzigaug en het kookboek van het futurisme, Oostende
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
Les patineurs
Encre sur papier.
Inkt op papier.
Provenance/Herkomst: