Jules Schmalzigaug (1882-1917)
Façades Pastel sur papier.
Signé en bas à droite.
Pastel op papier.
Rechts onderaan gesigneerd. 25,5 x 35 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/
Privé collectie
Façades Pastel sur papier.
Signé en bas à droite.
Pastel op papier.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/
Privé collectie