(Justinianus I.
Institutiones iuris civilis accuratius quam unquam antea recognitae, atque emendatae, cum omnibus Silvestri Aldobrandini & aliorum clarissimorum iurisconsultorum annotationibus hactenus impressis, quibus hac novissima omnium editione accesserunt praeclarae Francisci Cornelli Brixiani annotationes. Venedig, für Iuntas 1581). Mit 1 ganzs. Textholzschn. u. einigen Holzschn.-Vign. 44 (von 50) nn., 391 num. Bl. Hldr. d. 19. Jh. (Berieb. u. best.).