LOT 52
KÄPP MED KIKARE
Betsat trä med knopp/kikare i gulmetall. 1900-talets första hälft. Märkt Iris Paris. Längd 100 cm. Repor, märken, buckla.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona