LOT 49
KÄPP
Polerat trä med knopp av ben i form av gubbe med hatt och beslag i vitmetall. 1800/1900-tal. Längd 95 cm. Märken, naggar.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona