LOT 45
KÄPPAR, 12 ST
Skuret och snidat trä. Längd ca 95 cm. Torrsprickor och skador.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona