KAREL VAN BELLE (1884-1959)
Description EN
'De Andere Madelon'.
Oil on canvas.
Signed 'Karel Van Belle'.
Title on stretcher.
Beschrijving NL
'De Andere Madelon'.
Olie op doek.
Getekend 'Karel Van Belle'.
Titel op spieraam.
Description FR
'De Andere Madelon'.
Huile sur toile.
Signée 'Karel Van Belle'.
Titre sur châssis.
Size: 60 x 75.4 cm, 88.5 x 103.5 cm
Description EN
'De Andere Madelon'.
Oil on canvas.
Signed 'Karel Van Belle'.
Title on stretcher.
Beschrijving NL
'De Andere Madelon'.
Olie op doek.
Getekend 'Karel Van Belle'.
Titel op spieraam.
Description FR
'De Andere Madelon'.
Huile sur toile.
Signée 'Karel Van Belle'.
Titre sur châssis.