LOT 122
KARL-ERIK EKSELIUS, MATBORD
Jakaranda. Retro, 1970-tal. Höjd 67 cm, diameter 110 cm. Något solblekt. Hack i skivan, benställning med lagning. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona