LOT 103
KARMSTOLAR, ETT PAR
Betsad bok med rottingklädsel. Nyrokoko, 1800-talets slut. Renoverade, smärre repor och märken, rotting med smärre bristningar.
27 Feb 2018
Sweden, Landskrona
27 Feb 2018
Sweden, Landskrona