LOT 16
KARMSTOLAR, ETT PAR
Betsad bok med textilklädsel. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona