LOT 50
KARMSTOLAR, SEX ST
Förkromade stålrör med klädsel i cognacsfärgat skinn. Modern design, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona