KEITH HARING (1958 - 1990)
KEITH HARING (1958 - 1990)
KEITH HARING (1958 - 1990) - "The Valley" - Ets - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1989 - Genummerd 73/80 - Verso met tekst van William S. Burroughs - TOPSTUK ! - 25,3 x 22,8 cm
18 May 2024
Belgium, Oostende
KEITH HARING (1958 - 1990)
18 May 2024
Belgium, Oostende