KEITH HARING (1958 - 1990)
KEITH HARING (1958 - 1990)
KEITH HARING (1958 - 1990) (Attributed to) - "Untitled" - Mixed media - Gesigneerd - Gedateerd 1989 - Achteraan stempel "THE KEITH HARING ESTATE - CERTIFICATE OF AUTHENTICITY" - 22 x 27 cm
18 May 2024
Belgium, Oostende
KEITH HARING (1958 - 1990)
18 May 2024
Belgium, Oostende